Semi Jaupaj lanson këngën e re “Autostradë”

PUBLIKUAR

Këngëtarja së fundmi ka lansuar këngën  më të re që mban titullin “Autostradë”, që tashmë gjendet në kanalin e saj të YouTube.

Për tekstin dhe muzikën e projektit është përkujdesur këngëtari i njohur, Yll Limani.

Producent është Fatjon Miftari, ndërkohë miksimi dhe masterizimi u realizua nga Johan Bejerholm.

Theksojmë që ky është projekti i parë në disa muaj i Semit dhe vjen pas atij “Si unë” që u lansua në dhjetor të vitit të kaluar.

Ndërkohë, përveç si këngëtare kujtojmë që ajo u bë mjaft e komentuar edhe për pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Zjarr në një objekt në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar për zjarrvënie në objekt, i cili është...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

SHIKO MË SHUMË

Bebe Rexha shndrit me dukjen elegante në fustanin me dekolte të hapur

Ylli i muzikës, Bebe Rexha me krenari i shfaqi linjat e saj me një...

Tayna thekson linjat joshëse të trupit në një paraqitje të radhës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna mbetet në qendër të vëmendjes me projekte të reja...

Dafina Zeqiri publikon imazhe e veshur në fustan nusërie: Gjërat më të mira ndodhin papritur

Artistja e famshme shqiptare, Dafina Zeqiri arrin që të befasoi fansat dhe publikun çdo...