Santiana për lojën me Bucin: Kanë kaluar edhe në kërcënime

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana, ka folur në lidhje me lojën e saj brenda BBVK-së.

Ajo është shprehur se është vërshuar me komente negative dhe është shprehur se ia ka marrë mendja se si do të pritet loja e saj me Bucin.

Madje, Santiana është shprehur se shumë njerëz i kanë shkruar fjalë të ndryshme anëtarëve të familjes së saj, madje siç u shpreh ajo, kanë kaluar edhe në kërcënime.

“Unë jam vërshuar nga komentet negative, gjithsesi dua t’i falënderojë të gjithë ata që më kanë mbështetur”.

“E kam ditur që loja ime me Bucin, pak a shumë ma ka marrë mendja si do të pritet, por nuk e kam ditur se njerëzit mund të shkojnë deri në atë pikë sa t’i shkruajnë nënës time, gjyshes sime, familjes sime, fjalë deri te kërcënimi. Kjo pjesë më pengon shumë dhe ndjehen jashtëzakonisht keq”, është shprehur Santiana në ‘Big Talk’ në klankosova.

SHIKO MË SHUMË

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

Këngëtarja shqiptare e njohur, Flaka Krelani, ka ngritur temperatura në rrjetet sociale me fotografitë...

Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

Ajo është njëra nga artistet shqiptare më të dashura që merr vëmendje shpesh në...

Rike Roçi në Big Brother: Njerëzit këtu janë shumë falso

Në Big Brother VIP Albania 3 tashmë kanë nisur ato debatet e para ndërmjet...