Romeo Veshaj bën për të qeshur banorët: Shkova pas një vajze për dy vjet dhe pastaj u ndava

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Romeo Veshaj është një nga personazhet e Big Brother shumë të pëlqyer nga publiku.

Këtë tashmë e ka dëshmuar pasi është shpallur edhe i preferuar në kuadër të një televotimi që u bë gjatë spektaklit

Ai ka krijuar debate e ka qenë shumë shpesh në qendër të vëmendjes, gjë që e ka bërë edhe më të fuqishëm në lojë.

Foto: Screenshot/Instagram

I njëjti së fundmi ka treguar për një rast që ka të bëjë me jetën e tij private.

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...