Rina Balaj merr vëmendje me fotot provokuese, shfaqet sipër një mashkulli?

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Rap-artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe ndan me fansat postime të ndryshme.

Ajo ndiqet nga afro 400 mijë njerëz vetëm në Instagram, për të cilët publikon imazhe e video atraktive.

Bukuroshja së fundmi ka ndarë një set të ri provokues, ku ka vënë në pah linjat trupore.

Foto: Screenshot/Instagram

Në mesin e tyre është dhe një fotografi, në të cilën shihet e sëmurë duke marrë trajtim.

Në njërën nga imazhet, krijuesja e hitit “E kalume” shfaqet me të brendshme të zeza sipër një mashkulli.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo siç shihet ka dhe një dorë të vizatuar në të pasme, ndonëse fotoja duket mjaft misterioze.

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...