Rike Roçi në Big Brother: Njerëzit këtu janë shumë falso

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Në Big Brother VIP Albania 3 tashmë kanë nisur ato debatet e para ndërmjet banorëve.

Konkurrentët janë përfshirë në polemika e kanë pasur përplasje të shumta, që herë pas here kanë kaluar edhe në ofendime.

Rike Roçi është njëra nga banoret që po merr vëmendje të madhe në këtë edicion.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo ka bërë një bisedë me Vesa Smolicën dhe Arta Kabashin, ku kanë folur për banorët.

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...