Restaurant Mirsadi me dy lokacione në Lipjan, super ushqime

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Restaurant Mirsani tani edhe në Lipjan, Restaurant Mirsandi 1 Prishtinë, Restaurant Mirsadi 2 Lipjan, Restaurant Mirsadi 3 Lipjan, me ushqimet më cilësore ambilet të pastër, të përshtatshëm për familjen tuaj.

Restaurant Mirsadi posedon shumëllojshmëri të ushqimeve, për ahegjet familjare, ushqime me porosi të ndryshme.

Restaurant Mirsadi me tradit nga viti 1957 mund ta gjeni në Lipjan në dy lokacione tek rrethi pran shtëpisë së kulturës dhe në rrugën pranë shtëpisë së shëndetit.

Ofertë për të gjithë puntorët e ndërtimtarisë: 3 Euro percioni me dy lloje të gjellrave.

043 588 573

 

SHIKO MË SHUMË

ORENDI hap konkurs pune

A je marakli dhe të pelqen të punoni me dru? Fabrika Orendi , është vendi...

Nesër nga ora 13:00 do të bëhet varrimi i të riut Gëzim Rizani

Këshilli i Bashkësisë Islame në Lipjan ka njoftuar se varrimi i të riut Gëzim...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë rastë të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në...