Raportohet një rast dhunë në familje në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Aksident i rëndë në autostradën e Fushë Kosovës, përfshihen disa makina, kamionë e një furgon (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm mbi urën e autostradës në...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në projekte dhe punime të domosdoshme...

Policia Kosovës ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se kishte ushtruar dhunë psikike e fizike ndaj viktimës femër kosovare.

Raporti plotë nga Policia:


Lipjan 13.11.2022 – 13:35.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se kishte ushtruar dhunë psikike e fizike ndaj viktimës femër kosovare.

Lidhur me rastin i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

SHIKO MË SHUMË

Arrestohen dy persona në Lipjan, ju gjendet marihuanë

Policia Kosovës ka njoftuar janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, (njëri i mitur),...

Rrahje në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje  janë rrahur mes vete  gjashtë të...

Lipjanasi ushtron dhunë psikike ndaj një femre

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull...