Puntori bankës njofton se jamë deponuar 50 EUR false

PUBLIKUAR

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar punëtor i bankës ka njoftuar se nga një femër kosovare është deponuar një kartëmonedhë prej 50 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar

Raporti plotë nga Policia:

FALSIFIKIM I PARASË

Rr. Lidhja e Prizrenit, Lipjan 11.05.2022-09:45. Ankuesi mashkull kosovar punëtor i bankës ka njoftuar se nga një femër kosovare është deponuar një kartëmonedhë prej 50 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar.

Kartëmonedha e dyshuar është konfiskuar.

 

 

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Arrestohet një person në Janjevë

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Lipjanasi sulmon bashkëshorten

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi që...

Arrestohen dy persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata janë arrestuar...