Po ecte përmes një rruge, momenti kur një gruaje i bie palma mbi kokë – vdes në spital (Video,+18)

PUBLIKUAR

Një grua, e cila thuhet të jetë një prezantuese e famshme televizive nga India gjeti vdekjen pasi një pemë palme u rrëzua mbi të, befasishëm.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Kanchan Nath (58) e cila ishte duke u kthyer nga stërvitjet e joga-s në Chembur, Mumbai, mëngjesin e ditës së enjte.

Kanë qenë pamjet e kamerave të sigurisë ato që kanë kapur momentin tragjik, në të cilat shihet ajo duke ecur përmes një rruge në të cilat gjendeshin disa shitore ushqimore.

Zonja Nath thuhet se ishte goditur nga pema e rëndë, e cila i kishte shkaktuar dëmtime shumë të rënda dhe thyerje.

Dëshmitarët kishin nxituar për ta ndihmuar atë duke i larguar pemën dhe duke e dërguar atë në spital, ku ajo kishte vdekur, kryesisht shkaku i dëmtimeve në tru. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Mobilizimi ushtarak, Rusia thotë se 10 mijë persona janë paraqitur vullnetarë për të luftuar në Ukrainë

Ushtria ruse tha më 22 shtator se të paktën 10.000 persona kanë dalë vullnetarë...

Tërmet i fuqishëm në Itali, kjo është magnituda

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë me thellësi 10 kilometra është regjistruar pak më...

Çfarë do të thotë mobilizimi ushtarak i Rusisë, a po kërcënon Putin me luftë bërthamore?

Presidenti rus Vladimir Putin ka urdhëruar një mobilizim të pjesshëm për të përforcuar trupat...