Përleshje në Lipjan: Theret me thikë një person

PUBLIKUAR

Sipas raportit nga Policia Kosovës bëhet e ditur se viktima mashkull kosovar ka pranuar trajtim mjekësor pasi që i njëjti pas një zënke është sulmuar fizikisht me thikë nga i dyshuari mashkull  kosovar i cili gjendet në arrati.

Raporti plotë nga Policia:


LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Rr. Lidhja e Prizrenit, Lipjan 13.05.2022-20:05.
Viktima mashkull kosovar ka pranuar trajtim mjekësor pasi që i njëjti pas një zënke është sulmuar fizikisht me thikë nga i dyshuari mashkull  kosovar i cili gjendet në arrati.

Rasti në procedurë hetimore.

LAJME TË TJERA

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

Gjuriq i lajmërohet Kurtit pasi e quajti Vuçiqin autokrat

Ambasadori i Serbisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Marko Gjuriq ka reaguar pasi...

SHIKO MË SHUMË

Arrestohet një person në Janjevë

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Lipjanasi sulmon bashkëshorten

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi që...

Arrestohen dy persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata janë arrestuar...