Pamje të rënda, dadoja rreh brutalisht foshnjën 40-ditëshe

PUBLIKUAR

Një baba në lindje të Kinës u trondit kur zbuloi se vajza e tij e porsalindur ishte trajtuar brutalisht nga një dado që ai kishte punësuar.

Ngjarja u vu re kur z. Fu po testonte kamerën e sigurisë në një dhomë tjetër dhe pa pamjet në kamera, përcjell Albeu.com.

Pamjet tregojnë dadon që dhunon me forcë vajzën e tij 40-ditëshe.

Sipas Stacionit televiziv Qingdao, zoti Fu pyeti dadon për sjelljen e saj abuzive, por dado u përgjigj duke thënë se ishte një mënyrë normale për t’u kujdesur për një të porsalindur dhe se ajo po ndihmonte thjesht foshnjën.

Z. Fu kishte parë edhe që dado godiste vajzën e tij në fytyrë.

Përdoruesit e internetit thanë se dado nuk ishte e kualifikuar për t’u kujdesur për të sapolindurit dhe se shpresojnë që ajo të poshtërohet në publik.

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Mobilizimi ushtarak, Rusia thotë se 10 mijë persona janë paraqitur vullnetarë për të luftuar në Ukrainë

Ushtria ruse tha më 22 shtator se të paktën 10.000 persona kanë dalë vullnetarë...

Tërmet i fuqishëm në Itali, kjo është magnituda

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë me thellësi 10 kilometra është regjistruar pak më...

Çfarë do të thotë mobilizimi ushtarak i Rusisë, a po kërcënon Putin me luftë bërthamore?

Presidenti rus Vladimir Putin ka urdhëruar një mobilizim të pjesshëm për të përforcuar trupat...