PAI edhe në këto zgjedhje në mbështetje për kryetarin Imri Ahmeti

PUBLIKUAR

LDK dhe PAI në Lipjan kanë konfirmuar se do të vazhdojnë bashkëpunimin e me tutjeshëm.

“Faleminderit për mbështetjen e vazhdueshme, PAI edhe në këto zgjedhje në mbështetje për kryetarin Imri Ahmeti”, ka shkruar LDK-Lipjan.
Postimi plotë nga LDK:
Faleminderit për mbështetjen e vazhdueshme, PAI edhe në këto zgjedhje në mbështetje për kryetarin Imri Ahmeti.
Sonte u dakorduam që të dy subjektet politike LDK- Lipjan dhe PAI-Lipjan, për të vazhduar bashkëpunimin e me tutjeshëm.
Imri Ahmeti
160

LAJME TË TJERA

Ambasada e Italisë: Asocacioni nuk cenon sovranitetin e Kosovës, përkundrazi ndërton të ardhmen e saj

Ambasada e Italisë në Kosovë ka shprehur publikisht përkrahjen e saj për themelimin e...

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid