Amir Rrahmani poston foto nën shoqërinë e Era Istrefit

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Futbollisti shqiptar, i cili luan për Napolin dhe Përfaqësuesen e Kosovës, Amir Rrahmani, sapo publikoi fotografi me të dashurën e tij Era Istrefin, në llogarinë e tij në Instagram.

Çifti shihen në një bar, duke kaluar kohë së bashku, teksa janë ulur pranë njëri-tjetrit.

Përkundër se nuk është bërë e ditur për ndonjë lëndim të tij, Rrahmani nuk është në listën e Kosovës për ndeshjet e muajit nëntor.

Foto: Amir Rrahmani/Instagram

Megjithatë ai po kalon momente të bukura me të dashurën e tij Era Istrefi, derisa nuk është dhënë asnjë sqarim as nga FFK e as nga vet Rrahmani për mungesën e tij për ndeshjet ndaj Izraelit, Zvicrës dhe Bjellorusisë.

Amiri dhe Era janë tash e një kohë në një lidhje, ku këngëtarja e njohur shpesh udhëton për në Itali, ku jeton Rrahmani.

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...