Nominimet sy më sy – kush kë e nominoi?

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Për herë të parë në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova, nominimet janë zhvilluar sy më sy.

Kësisoj, përpos, Ledit, Monikës dhe Linditës, të cilat shkuan automatikisht në nominim pasi që në televotimin e fundjavës rezultuan të ishin më pak të preferuarat e publikut – në nominim shkuan edhe katër konkurrentë.

Bëhet fjalë për, Ganinë, Bucin, Santianën dhe Metin.

Për të parë se kush kë e nominoi, ndiqeni listën si vijon më poshtë.

Çifti, Iliriana dhe Adri kanë nominuar Blerandon dhe Metin.

Meti ka nominuar Shqipen dhe Blerandon.

Azemi ka nominuar Blerandon dhe Ganinë.

Monika ka nominuar Metin dhe Santianën.

Edona ka nominuar Santianën dhe Ganinë .

Alby ka nominuar Bucin dhe Santianën.

Blerando ka nominuar Santianën dhe Azemin .

Santiana ka nominuar Blerandon dhe Albyn.

Blero ka nominuar Bucin dhe Ganinë.

Ledi ka nominuar Bucin dhe Metin.

Shqipja ka nominuar Ganinë dhe Metin.

Lumbardhi ka nominuar Santianën dhe Ganinë.

Vesa ka nominuar Metin dhe Bucin.

Besi ka nominuar Shqipen dhe Metin.

Alba ka nominuar Lumbardhin dhe Alby .

Buci ka nominuar Bleron dhe Albyn.

Lindita ka nominuar Metin dhe Ganinë.

Domeniku ka nominuar Metin dhe Bucin.

Gania ka nominuar Bleron dhe Lumbardhin.

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...