Nesër nga ora 13:00 do të bëhet varrimi i të riut Gëzim Rizani

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Këshilli i Bashkësisë Islame në Lipjan ka njoftuar se varrimi i të riut Gëzim Rizani do të bëhet nesër në varrezat e fshatit Krojmir, Lipjan.

 

Postimi i plotë:

E lusim Allahun ta ketë mëshiru Gëzim Sali Rizanin i cili ndërroi jetë nga një aksident në komunikacion, familjes Rizani Allahu ua lehtësoftë sprovën dhe ju dhashtë durim të vendosur.
Varrimi bëhet më 16.01.2024 (e marte) në ora 13:00 në varrezat e fshatit Krojmir

Allahu e mëshiroftë!

 

SHIKO MË SHUMË

ORENDI hap konkurs pune

A je marakli dhe të pelqen të punoni me dru? Fabrika Orendi , është vendi...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë rastë të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në...

Barnatore “Emergency Pharmacy” në Lipjan shpall konkurs për vende pune:

Barnatore "Emergency Pharmacy" në Lipjan shpall konkurs për vende pune: Teknik/e të farmacisë ( 2...