Nesër gjysemfinalet,vemendje totale tek ndeshjet

Neser ne Lipjan luhen gjysemfinalet e playoff te LIGA TOTAL.Vemendja e madhe eshte tek sfida mes Fox Group dhe Rent a Car Shotani qe luhet ne ora 21:00h ndersa me shume interes pritet dhe sfida mes Bryma Tex e Mozzart Sport ne ora 20:00h

Keto jane ndeshjet e para ndersa te enjeten tjeter me 21 shkurt luhen ndeshjet e kthimit.