Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 20 gradë

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Të mërkurën në Kosovë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë ditës, vranësirat pritet të jenë më të shtuara, teksa mëngjesi parashihet të jetë i ftohtë, transmeton Klankosova.tv.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C. MeteoKosova/

SHIKO MË SHUMË

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Moti sot: Me rrebeshe shiu dhe shkarkime rrufesh

Të enjten mbi Kosovë parashihet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale...