Mosmarrveshje rreth ekskursioneve, rrahje mes dy personave në Lipjan

PUBLIKUAR

Në raportin 24 orësh nga Policia Kosovës bëhet e ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili për shkak të një mosmarrëveshje lidhur me disa ekskursione e kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar

Raporti plotë nga Policia:


Lipjan 18.06.2022 – 04:30.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili për shkak të një mosmarrëveshje lidhur me disa ekskursione e kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Arrestohen dy persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar dy të dyshuar një femër dhe  një...

Armend Grajqevci zgjedhet Kryetar i Forumit Rinor të LDK-së

Në një atmosferë festive sot u mbajt Kuvendi XI-të i Forumit të Rinisë të...

Zgjatet orari punës në sektorin e gjendjës civile në Komunën e Lipjanit

Me vendim të Kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti nga sot zgjatet e...