MONEY GRAM NË SUPER VIVA NË LIPJAN E HAPUR NGA ORA 09:00 -18:00

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Tani e tutje mund të bëni dërgesat dhe transferet nga jashtë, dhe të gjitha faturat mund ti paguani edhe në Money Gram në Super Viva në Lipjan.

Pagesa të energjisë, Shërbime të Ujësjellsit, Telefoni Fikse, Gjoba Trafikut, Tatime dhe Kontribute, Dokumente Personale, Regjistrimin e Veturave, Shërbime Gjyqësore etj.

E HAPUR NGA ORA 09:00 -18:00.

Shpejt, saktë, sigurt

Money Gram Lipjan, Super Viva
Rr. Gjergj Kastrioti Skënderbeu

SHIKO MË SHUMË

ORENDI hap konkurs pune

A je marakli dhe të pelqen të punoni me dru? Fabrika Orendi , është vendi...

Nesër nga ora 13:00 do të bëhet varrimi i të riut Gëzim Rizani

Këshilli i Bashkësisë Islame në Lipjan ka njoftuar se varrimi i të riut Gëzim...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë rastë të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në...