Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe reagimi i saj ka qenë i shkurtër.

PUBLIKUAR

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe reagimi i saj ka qenë i shkurtër.

Në emisionin DPT te Fidani, Haxhiu ka thënë se nuk do të merret me Molliqajn.

“A bën të lutem mos ma përmend PSD’në…o hiç bre Fidan mos ma përmend Dardan Molliqajn. Dardan Molliqajt edhe PSD’së qytetarët ia kanë tregu vendin”, ka thënë ajo.

Ajo ka kërkuar me insistim që të mos pyetet për Molliqajn e as PSD-në nga gazetari Jupolli.

“Të lutem, nuk jam e interesuar për këtë person. Nuk jam e interesuar me fol për thashethemet e shpifjet e Dardan Molliqajt. Nuk jam e interesuar me u marrë me të”, ka thënë ajo. /GazetaExpress/https://www.youtube.com/embed/0osH7obxbH0?feature=oembe

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

7 Vëllezërit Center paisen me çertifikatë:*ISO 22000, garantuese e kualitetit dhe cilësisë së ushqimit

7 Vëllezërit Center me pronar Fadil Sopa janë paisur me çertifikatë:*ISO 22000 : 2018*...

HAPËT QENDRA E NUTRICIONIT NË LIPJAN

Qendra e nutricionit prej nesër e hënë me 23.05.2022 fillon punën me degën e...

Hapet dyqani EXTRAPIPE në Lipjan

Hapet dyqani me produkte kualitative të brendeve të njohura në tregun ndërkombëtar: GEBERIT, Comisa,...