Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe reagimi i saj ka qenë i shkurtër.

PUBLIKUAR

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe reagimi i saj ka qenë i shkurtër.

Në emisionin DPT te Fidani, Haxhiu ka thënë se nuk do të merret me Molliqajn.

“A bën të lutem mos ma përmend PSD’në…o hiç bre Fidan mos ma përmend Dardan Molliqajn. Dardan Molliqajt edhe PSD’së qytetarët ia kanë tregu vendin”, ka thënë ajo.

Ajo ka kërkuar me insistim që të mos pyetet për Molliqajn e as PSD-në nga gazetari Jupolli.

“Të lutem, nuk jam e interesuar për këtë person. Nuk jam e interesuar me fol për thashethemet e shpifjet e Dardan Molliqajt. Nuk jam e interesuar me u marrë me të”, ka thënë ajo. /GazetaExpress/https://www.youtube.com/embed/0osH7obxbH0?feature=oembe

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Restaurant Mirsadi me dy lokacione në Lipjan, super ushqime

Restaurant Mirsani tani edhe në Lipjan, Restaurant Mirsandi 1 Prishtinë, Restaurant Mirsadi 2 Lipjan,...

Krejt çka dihet për tragjedinë në Rufc të Lipjanit

Dje rreth orës 16:30 janë gjetur tre trupa të pajetë në fshatin Rufc të...

Kalo pushimet tuaja me veturen ideale, Rent a Car Trimi Lipjan

Rent a Car Trimi gjeni ofertat më të mira për pushimet verore. Rent a Car...