Mercedes G Wagon me tingull mjaft të fuqishëm (Video)

Vetëm pak ditë para prezantimit, është treguar tingulli i fuqishme që ka G Wagon i ri

Kompania gjermane, ditë më parë ka shpërndarë një fotografi, që tregonte enterierin e modelit G Wagon, transmeton Telegrafi.

E SPONZORIZUAR

Tani që është afruar prezantimi zyrtar, është postuar një video në Facebook, që tregon se si tingëllon kjo makinë.

Megjithëse pamje nuk shfaqin më shumë një një dritë katrore, tingulli që lëshon lë të kuptohet se është mjaft e fuqishëm dhe me kapacitet të lartë.

Të dhënat tjera, pritet t’i mësojmë gjatë javës që vjen në Shanghai Auto Show. /Telegrafi/