Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një seri fotografish ku ajo duket thjesht magjepsëse.

Imazhet, që janë pjesë e videoklipit të saj të ri muzikor në bashkëpunim me reperin e njohur Bardhi, morën tërë vëmendjen e fansave të saj.

E veshur me rroba shumë joshëse, Melinda edhe kësaj here tregon linjat e saj perfekte, duke u dukur në formë si asnjëherë më parë.

Pamjet e saj mbresëlënëse, kombinuar me një makijazh dhe stil flokësh që përsosin çdo aspekt të portretit të saj, e bëjnë të duket si një perëndeshë e vërtetë.

Melinda këto fotografi i solli, pasi publikoi bashkëpunimin me këngëtarin shumë të dashur për publiku Bardhin.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku, pasi që ne ditën e parë shkoi më shumë se 1 milion klikime. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...