Me përvojë 25 vjeqare, tani në Lipjan hapet furra Beni

PUBLIKUAR

Tani në qytetin e Lipjanit mund ta gjeni edhe furrën më të re, Furra Beni

Furra Beni gjendet në rrugën Haradin Bajrami, ku me shumë llojet e bukës bëjnë të veqantë furrën Beni në Lipjan.

Furra Beni punon nga ora 06:00 deri 22:00.

Furra Beni tashmë pas përvojës mbi 25 vjeqare, dhe pastërtia në nivel bëjnë klientët të shërbehen me bukën më të mirë në qytet.

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid