Mael Alushi ka nevoje per ndihmen e te gjitheve!

PUBLIKUAR

 

Maeli nga fshati Medvec, kishte një incident dhe tani vuan nga politrauma, është në gjendje kome dhe duhet të dergohet jashtë vendit për sherim, me ç’rast shuma është e paperballueshme për familjen.

Njoftimi plotë:

Urrgjent 🙏🏼
Familja Berat Alushi kerkon ndihme per vogelushin e tyre Maelin😇

Te dashur miq ju falenderoime
perzemersishte per interesimin tuaj per
te na ndihmuar ne kete situat shume te
veshtire per familjen tone po ju njoftoje
se numri i llogarise ne Kosove ku
mundeni me kontribu per Maelin tone
eshte ne emer te prindit te tije
Raiffeisen Bank
Berat Alushi
1501090002849836

LAJME TË TJERA

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

Persona të maskuar sulmojnë dy gazetarë në Veri

Dy gazetarë kosovarë janë sulmuar në Veri, nga persona të maskuar. Sipas raportimit të kolegëve...

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

SHIKO MË SHUMË

Kryetari Imri Ahmeti po qëndron në Izrael, bashkë me disa Kryetar Komunash

Me ftesë të Asociacionit të Autoriteteve Lokale në Izrael, bashkë me disa kryetarë të...

Sekuestrohet një armë në Torinë të Lipjanit

Policia e Rajonit të Prishtinës, respektivisht hetuesit e stacionit policor të Lipjanit, sot në...

Sekuestrohet drogë në Lipjan, arrestohen tre persona të dyshuar

Policia e rajonit të Prishtinës në kuadër të punës së saj për parandalimin e...