LipjaniNews vjen me ofertën më të mirë për bizneset Lipjanase, Reklamo 12 muaj vetëm 200 EUR

PUBLIKUAR

Portali Rajonal Informativ LipjaniNews vjen me ofertën më të mirë për promocion për të gjitha bizneset lipjanase.

Duke parë ndikimin e pandemisë Covid-19, LipjaniNews nga data 20.02.2021 – 31.03.2021 do të ofrojë ofertën më të mirë për promocion për të gjitha bizneset lipjanase.

Kjo ofertë do të jetë, bizneset të cilat dëshirojnë të bëhen pjesë e marketingut të LipjaniNews do të mund të abonohen përmes ID CARD ABONIM, e cila card do të përfshijë një mori të publikimeve. ID CARD ABONIM do të përfshijë: Banner në Web 24h, Lajme të Sponsorizuara, Urime për festa, Njoftime, Konkurse, etj

Ky abonim do të jetë për 12 muaj dhe me shumë prej 200 EUR.

Të gjitha bizneset të cilat do të jenë pjesë e këtij abonimi do të pajisen edhe me ID CARD ABONIM

Telefono: +383 44 444 634 Email: [email protected]

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid