LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

ASK: Deri më tani në Kosovë janë regjistruar 530 mijë banorë

Agjencia e Statistikave të Kosovës po mban konferencën e radhës lidhur me ecurinë e...

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për marketing me afat (12 Muaj), për qdo biznes Lipjanas.

Nga data 12.01.2023, në kuadër të kësaj oferte ju mund të merrni qmimet më të lira për marketing në LipjaniNews.com.

‘Jemi të Vetmit’

Kontakt 044 444 634

Email: [email protected]

SHIKO MË SHUMË

ORENDI hap konkurs pune

A je marakli dhe të pelqen të punoni me dru? Fabrika Orendi , është vendi...

Nesër nga ora 13:00 do të bëhet varrimi i të riut Gëzim Rizani

Këshilli i Bashkësisë Islame në Lipjan ka njoftuar se varrimi i të riut Gëzim...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë rastë të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në...