Lipjan / Mobil Shop Desperado 007/ Modelet e fundit të telefonave, super oferta

PUBLIKUAR

Mobil Shop Desperado oo7 mund ti gjeni modelet e fundit të telefonave si Iphone 13 pro max e shumë të tjerë me qmimet më të volitshme në treg.

SHITJE,

SERVIS,

DEKORIM,

AKSESOR,

Po ashtu mund të paisni edhe me modelet e fundit të shishave dhe shijeve të ndryshëm për të gjithë klientët.

Mobil Shop Desperado 007 , Rruga Shën Flori, Lipjan /Tek Restaurant Berlin/

044 478 663

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid