Lëshohet banesa me qira në Lipjan, 72 m2, dy dhoma gjumi si dhe kuzhinë me sallon

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Lëshohet banesa me qira 72 m2, dy dhoma gjumi, kuzhinë me sallon. Banesa është e mobiluar në tërësi me mobilje dhe teknikë të bardhë.

Banesa gjendet në katin përdhesë, rruga Lidhja e Prizerenit prapa qerdhës së fëmijëve.

Nr.kontaktues: 044 953 771

 

 

SHIKO MË SHUMË

Nesër nga ora 13:00 do të bëhet varrimi i të riut Gëzim Rizani

Këshilli i Bashkësisë Islame në Lipjan ka njoftuar se varrimi i të riut Gëzim...

Shtatë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Shtatë rastë të dhunës në familje kanë ndodhur në 24 orët e fundit në...

Barnatore “Emergency Pharmacy” në Lipjan shpall konkurs për vende pune:

Barnatore "Emergency Pharmacy" në Lipjan shpall konkurs për vende pune: Teknik/e të farmacisë ( 2...