Lamborghini Huracan Sterrato “i kapur” nga kamerat me një kamuflazh lara-lara rreth trupit të tij

PUBLIKUAR

Lamborghini është duke punuar në të paktën një version të fundit përfundimtar të Huracan përpara se supermakina të zëvendësohet nga një model i ri.

Siç edhe dihet, prodhuesi italian i automjeteve ka plane për një pamje më aventureske të modelit dhe ne kemi një video të re spiune, përcjell Telegrafi.

Ajo vjen nga Varryx në YouTube dhe na tregon një prototip provë të Huracan Sterrato.

Varianti i supermakinës u konfirmua zyrtarisht në korrik të këtij viti dhe kompania me bazë në Sant’Agata Bolognese tani është në fazat e avancuara të zhvillimit.

Ky mjet i provës u kap pranë fabrikës së markës dhe kishte një kamuflazh lara-lara rreth trupit të tij.

Pavarësisht maskimit, megjithatë, aty ka gjëra interesante. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Aehra zbulon detaje për SUV-in me dyer fluture

Aehra është një prodhues i ri i automjeteve elektrike me seli në Milano, Itali...

Debuton Renault Trafic i ri tërësisht elektrik me rreze të vozitjes deri 240 km

Renault prezantoi shtesën më të fundit elektrike në flotën e saj tregtare në Ekspozitën...

Peugeot E-308 do të fillojë të shitet kah mesi i vitit të ardhshëm

Peugeot ka mbajtur premtimin e dhënë, duke prezantuar versionin plotësisht elektrik të modelit 308. Fjala...