LAJMI FUNDIT: Burim Rrustemi emërohet Drejtor i Shërbimeve Publike

PUBLIKUAR

Kryetari Lipjanit Imri Ahmeti ka emëruar Burim Rrustemin Drejtor i Shërbimeve Publike në Komunën e Lipjanit.

Ndryshe Rrustemi më herët ka qenë Shef i kabinetit në Zyren e Kryetarit.

Postimi plotë nga Ahmeti:

 

Nga sot kam emëruar Drejtor të Shërbimeve Publike në Komunën e Lipjanit, Burim Rrustemi.

Na priftë e mbara!

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Konfiskohet një armë zjarri në Gadime

Policia Kosovës ka njoftuar se nga i dyshuari mashkull kosovar është konfiskuar një armë...

Vidhet një veturë në Lipjan

Sipas raportit nga Policia Kosovës është bërë e ditur se viktima mashkull kosovar ka...

Arrestohet një person në Magure

Nga raporti 24 orësh Policia Kosovës ka bërë të ditur se në bazë të...