Laboratori ECHOLAB vjen me dy oferta shumë të mira

PUBLIKUAR

Kryerja e kontrolleve apo ndryshe siç njihet edhe si “check-up” është tejet e rëndësishme për përcjelljen e gjendjes tuaj shëndetësore, veçanërisht në rrethanat në të cilat ndodhemi aktualisht.

Për t’i larguar dilemat tuaja shëndetësore, Laboratori ECHOLAB ka krijuar dy oferta shumë të mirë për ju.

Oferta 1 • Pasqyra e gjakut • Se (Sendimentacioni) • Ure • Kreatininë • Glikemia • Kolesteroli • Trigliceritet • ALT • AST • CRP • LDH Kryerja e të gjitha këtyre analizave nga 32.5 Euro kushton vetëm 20 Euro.

Oferta 2 • Hemogram • CRP • D-Dimer Duaje vetën dhe të tjerët! Gjendemi në rrugën Haxhi Kleqka në Lipjan, ngjitur me ordinancën Echo Scan, Dr. Ragip Ratkoceri Mob : +383 49 148 189 Email: [email protected]

LAJME TË TJERA

Ambasada e Italisë: Asocacioni nuk cenon sovranitetin e Kosovës, përkundrazi ndërton të ardhmen e saj

Ambasada e Italisë në Kosovë ka shprehur publikisht përkrahjen e saj për themelimin e...

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid