Ky Citroen është në shitje, ja sa do të paguani për të pasur një të tillë

 Ky Citroen është në shitje, ja sa do të paguani për të pasur një të tillë

rizio Caselani dhe Carrosserie Caselani janë rikthyer me një produkt të ri.

Pasi prezantoi modelin legjendar Citroen Type H, ata u kthyen me një ide të re, transmeton Telegrafi.

Modeli me emrin Type HG vjen në një formë mjaft interesante, veçanërisht pjesën e përparme, ku stili retro është shumë i theksuar.

Type HG do të ofrohet në disa madhësi dhe do të jetë në gjendje të montohet në pesë modele të ndryshme, përfshirë furgonin elektrik.

Çmimi është i njohur gjithashtu, dhe është 14,800 euro për një makinë të tillë. /Telegrafi/

LipjaniNews.com