‘Ku e kam dashnorin tim’, ekzaltimi i Edonës kur Blero rikthehet në shtëpinë e BBVK për 24 orë

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Pas një periudhe të gjatë konkurrence dhe emocionesh të ndryshme, shtëpia e Big Brother priti dy mysafirë të veçantë.

Blero dhe Alba u shfaqën në oborrin e shtëpisë së BBVK, duke befasuar kështu finalistët që janë duke pritur me padurim finalen e shumëpritur.

Gëzimi i finalistëve ishte i dukshëm në momentin e tyre të hyrjes, pasi Blero dhe Alba u përshëndeten me brohoritje dhe përqafime të ngrohta. Pjesëmarrësit tanimë të lodhur nga sfidat nuk e fshehën kënaqësinë dhe emocionet kur panë dy ish-banorët të cilët iu bashkuan përkohësisht për 24 orë.

Një nga momentet më të veçanta që rrëmbeu vëmendjen ishte kur Edona, me humorin e saj karakteristik, e pa Bleron dhe në gjendje të qeshur e përshëndeti me fjalët “ku e kam dashnorin tim”.

Përqafimi që pasoi mes tyre tregoi se lidhjet dhe miqësitë e formuara brenda shtëpisë mbeten të forta edhe jashtë konkurrencës së fortë.

Vizita e Bleros dhe Albës ka sjellë një frymë të re në shtëpi, duke u shtuar kështu energjisë dhe përgatitjeve për eventin final ku do të shpallet fituesi i këtij edicioni të Big Brother.

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...