Kryetari Imri Ahmeti ngushëllon familjen Rrahmani

PUBLIKUAR

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti në emër të të gjitha institucioneve komunale, ngushëllon familjen Rrahmani për vdekjen e familjarit të tyre Lorik Rrahmani, si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku.

E nderuar familje Rrahmani,

Në këtë ditë tejet të vështirë, pranoni ngushëllimet më të sinqerta për humbjen e më të dashurit tuaj, Lorik Rrahmani.
Jo vetëm familja, por i gjithë qyteti i Lipjanit humbi një djalë të ri, të urtë e të edukuar, një nxënës shembullor në shkollën fillore “Ernest Koliqi” në Babush.
Sot bashkëndjejmë dhimbje të madhe së bashku me ju dhe gjithë qytetarët lipjanas.

Ngushëllime familjes Rrahmani!
Ngushëllime shokëve dhe shoqeve të Lorikut!
Ngushëllime gjithë qytetit të Lipjanit!

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Mbahet takimi i parë i Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB), për vitin 2023

Kryesuar nga nënkryetari i Komunës së Lipjanit, z. Diamant Bytyqi, sot Këshilli Komunal për...

Vetura e policisë fundoset në ujë, intervenon shpejt FSK-ja (Video)

Një veturë zyrtare e Policisë së Kosovës është fundosur në ujë afër Lipjanit, raporton...

Komuna e Lipjanit pas arrestimit të nëntë zyrtarëve komunalë: Kontratat për stadiumin në Magure janë publike

Komuna e Lipjanit ka reaguar pas arrestimit të nëntë zyrtarëve që dyshohet për veprën...