Kryetari Imri Ahmeti ngushëllon familjen Rrahmani

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Aksident i rëndë në autostradën e Fushë Kosovës, përfshihen disa makina, kamionë e një furgon (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm mbi urën e autostradës në...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në projekte dhe punime të domosdoshme...

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti në emër të të gjitha institucioneve komunale, ngushëllon familjen Rrahmani për vdekjen e familjarit të tyre Lorik Rrahmani, si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku.

E nderuar familje Rrahmani,

Në këtë ditë tejet të vështirë, pranoni ngushëllimet më të sinqerta për humbjen e më të dashurit tuaj, Lorik Rrahmani.
Jo vetëm familja, por i gjithë qyteti i Lipjanit humbi një djalë të ri, të urtë e të edukuar, një nxënës shembullor në shkollën fillore “Ernest Koliqi” në Babush.
Sot bashkëndjejmë dhimbje të madhe së bashku me ju dhe gjithë qytetarët lipjanas.

Ngushëllime familjes Rrahmani!
Ngushëllime shokëve dhe shoqeve të Lorikut!
Ngushëllime gjithë qytetit të Lipjanit!

SHIKO MË SHUMË

Arrestohen dy persona në Lipjan, ju gjendet marihuanë

Policia Kosovës ka njoftuar janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, (njëri i mitur),...

Rrahje në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje  janë rrahur mes vete  gjashtë të...

Lipjanasi ushtron dhunë psikike ndaj një femre

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull...