Kryetari Imri Ahmeti ngushëllon familjen Gashi

PUBLIKUAR

Kryetari Imri Ahmeti ka ngushëlluar familjen Gashi me rastin ndarjes tragjike nga jeta e të riut Dardan Gashi.

Postimi plotë:

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

E nderuara Familje Gashi,
Me pikëllim të thellë e morrëm lajmin e ndarjes tragjike nga jeta e të riut Dardan Gashi.

Në emër të institucioneve të Komunës së Lipjanit, kryetari Ahmeti shpreh dhembje të thellë dhe ngushëllon gjithë familjen Gashi dhe qytetarët lipjanas për këtë rast që na preku të gjithëve.

Ngjarje të tilla janë të rralla në Lipjan, shpresojmë që në të ardhmen mos të kemi raste të tilla.

Ngushëllime!

Imri Ahmeti
Kryetar i Komunës së Lipjanit

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Zjarri në Lipjan, një zjarrfikës pranon trajtim mjekësor (VIDEO)

Sot rreth orës 19:00, dy objekte dhe dy serra janë përfshirë nga flakët në...

Zjarri në Lipjan, kryetari i komunës tregon për dëmet e shkaktuara

Një zjarr i madh ka përfshirë Kooperativën Bujqësore të shkollës së mesme profesionale “Adem...

QKMF-ja në Lipjan bëhet edhe me dy autokombi për pacientët e hemodializes

Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Lipjan, nga sot është pajisur me dy autokombi...