Kryetari Imri Ahmeti ngushëllon familjen Gashi

PUBLIKUAR

Kryetari Imri Ahmeti ka ngushëlluar familjen Gashi me rastin ndarjes tragjike nga jeta e të riut Dardan Gashi.

Postimi plotë:

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

E nderuara Familje Gashi,
Me pikëllim të thellë e morrëm lajmin e ndarjes tragjike nga jeta e të riut Dardan Gashi.

Në emër të institucioneve të Komunës së Lipjanit, kryetari Ahmeti shpreh dhembje të thellë dhe ngushëllon gjithë familjen Gashi dhe qytetarët lipjanas për këtë rast që na preku të gjithëve.

Ngjarje të tilla janë të rralla në Lipjan, shpresojmë që në të ardhmen mos të kemi raste të tilla.

Ngushëllime!

Imri Ahmeti
Kryetar i Komunës së Lipjanit

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Konfiskohet një armë zjarri në Gadime

Policia Kosovës ka njoftuar se nga i dyshuari mashkull kosovar është konfiskuar një armë...

Vidhet një veturë në Lipjan

Sipas raportit nga Policia Kosovës është bërë e ditur se viktima mashkull kosovar ka...

Arrestohet një person në Magure

Nga raporti 24 orësh Policia Kosovës ka bërë të ditur se në bazë të...