“Kozhani Dekor” Izolime të shtëpive, Fasada, Glet, Knauf, Ngjyra, Sahara, Galaxy (FOTO)

PUBLIKUAR

Kompania profesionale për suvatim në Lipjan “Kozhani Dekor” është e vetmja që tashmë që punon me standard të veçantë dhe profesionalizëm.

Nëse ju dëshironi që shtëpia juaj të jetë e bukur, këtë ua mundëson “Kozhani Dekor” me seli në Lipjan.

Izolime të shtëpive, Fasada, Glet, Knauf, Ngjyra, Sahara, Galaxy, etj.

Kozhani Dekor tashmë ka zgjeruar veprimtarinë e saj, me skelet më moderne në vend, skele të llojeve të ndryshme (Me qera).

 

049 222 551 / 044 568 037

Vetëm disa nga punët e përfunduara nga “Kozhani Dekor”

  • Shtëpi, Ndërtesa, Objekte të ndryshme, renovim të banesave, mureve të ndryshme etj.

LAJME TË TJERA

Ambasada e Italisë: Asocacioni nuk cenon sovranitetin e Kosovës, përkundrazi ndërton të ardhmen e saj

Ambasada e Italisë në Kosovë ka shprehur publikisht përkrahjen e saj për themelimin e...

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid