Kiara dhe Luizi prindër për herë parë – zbulohet gjinia e fëmijës?

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Prej javësh kanë qarkulluar lajme se çifti i njohur Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po bëhen prindër për herë të parë.

Ndonëse dyshja nuk janë prononcuar ende në lidhje me këtë, tani ata thuhet se e kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës.

Sipas revistës “Who” Kiara dhe Luizi ditën e sotme (e martë) kanë organizuar edhe një festë private për zbulimin e gjinisë, që thuhet se është vajzë.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Mbetet të shihet në vazhdim nëse çifti do të flasin publikisht në lidhje me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Kiara poston foto përkrah Luizit: Falënderoj bashkëshortin që nuk më lë vetëm sa herë që ka mundësi

Lexo po ashtuKiara poston foto përkrah Luizit: Falënderoj bashkëshortin që nuk më lë vetëm sa herë që ka mundësi

Kujtojmë që Kiara dhe Luizi u njohën dhe u lidhën gjatë rrugëtimit të tyre në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Dyshja madje kurorëzuan dashurinë me martesë në natën finale të BBVA, ku më pas Luizi u shpall fitues i edicionit. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...