Kate Upton, më mirë mos e shikoni (Foto)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Viktima e aksidentit në Lipjan është një 71-vjeçar

Një person e ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur...

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

kate upton kryesoreTë gjithë e njohin si një femër super seksi me “kapacitete” të jashtëzakonshme seksuale, por si duket këtë mendiim do ta ndryshoni pasi ta keni lexuar këtë raport.

Fotot që i ka siguruar DailyMail janë vërtet shokuese.

Kate Upton po qëndron së fundmi në Kankun të Meksikës, bashkë me të dashurin Justin Verlander, e ky i fundit ka shumë arsye për të mos qenë më i joshur nga Kate.

Barku i fryrë, celuliti gjithandej nëpër këmbë dhe gjinj të deformuar janë ato që shfaqen në këto fotografi. /Telegrafi/

kate 9

kate upton 1

 

kate upton 2

 

kate upton 5

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...