Kanoset një person në Banullë

PUBLIKUAR

Policia Kosovës ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar për shkak se me një armë zjarri kishte shkuar te shtëpia e viktimës mashkull  kosovar dhe e kishte kanosur atë

Raporti plotë nga Policia:


KANOSJE

Fsh. Banullë, Lipjan 09.11.2022 – 15:00.
Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar për shkak se me një armë zjarri kishte shkuar te shtëpia e viktimës mashkull  kosovar dhe e kishte kanosur atë.

Nga i dyshuari është sekuestruar një pistoletë me 14 fishekë dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

LAJME TË TJERA

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

Persona të maskuar sulmojnë dy gazetarë në Veri

Dy gazetarë kosovarë janë sulmuar në Veri, nga persona të maskuar. Sipas raportimit të kolegëve...

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

SHIKO MË SHUMË

Kryetari Imri Ahmeti po qëndron në Izrael, bashkë me disa Kryetar Komunash

Me ftesë të Asociacionit të Autoriteteve Lokale në Izrael, bashkë me disa kryetarë të...

Sekuestrohet një armë në Torinë të Lipjanit

Policia e Rajonit të Prishtinës, respektivisht hetuesit e stacionit policor të Lipjanit, sot në...

Sekuestrohet drogë në Lipjan, arrestohen tre persona të dyshuar

Policia e rajonit të Prishtinës në kuadër të punës së saj për parandalimin e...