Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin.

Ajo ka thënë se atë për momentin e sheh vetëm si shok dhe përshtatet më shumë me të se me banorët e tjerë të shtëpisë.

“Unë afrimitetin me Lumin kemi pasë qejf me njoft njëri-tjetrin pak më shumë. Kanë pasë mundësi ta shohin edhe banorët”.

“Momentalisht e shoh si shok. Thjeshte më është përshtatur muhabeti shumë me Lumin, kam dëshirë ta njoh më shumë se banorët e tjerë”, ka thënë Kaderi.

Kjo deklaratë e saj erdhi pas pyetjes që iu bë sot në Darkën e të Nominuarve e që ishte: “Afërsia e jote me Lumbardhin dallohet çdo ditë e më shumë, a e vren ti atë çfarë janë duke e vërejtur njerëzit?”.

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...