Julia Roberts: Vetëm me dashuri motra ime mund të shërohej

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

ASK: Deri më tani në Kosovë janë regjistruar 530 mijë banorë

Agjencia e Statistikave të Kosovës po mban konferencën e radhës lidhur me ecurinë e...

10488138_911133712246398_5554513012592691026_n

Për të ndihmuar motrën e saj që vuante nga një sëmundje e rëndë, aktorja e famshme Julia Roberts, vuri në dispozicion gjithcka që kishte, duke përfshirë dhe vetën e saj. Ajo anuloi të gjitha kontratat me regjisorët, sepse sipas saj, më shumë ishte e nevojshme dashuria që ajo do i falte, se sa paratë. Vetëm me dashuri ajo do mund të shërohej, dhe në fund vërtet ajo ia doli, u shërua. Shpesh dashuritë bëjnë mrekullira!

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...