Irina Shayk provokon në poza hot (Foto)

PUBLIKUAR

timthumb (1)

Gjërat po ecin më së miri për Irina Shayk. Me një lidhje solide me futbollistin Cristiano Ronaldo dhe me një karrierë të konsoliduar, ajo po shënon vetëm ngjitje.

Bukuroshja ruse ka realizuar një shërbim të nxehtë fotografik në krahët e një mashkulli, për linjën e xhinseve “Triton”. E shtrirë sipër trupit të modelit Evandro Soldati, për koleksionin e veshjeve të vitit 2015, Irina dukej vërtetë provokuese.

Më tej ajo pozoi me veshje të ndryshme, të cilat i theksonin linjat dhe hiret trupore.

article-0-2077A9AD00000578-975_634x938-1407926911

article-0-2077A9D400000578-183_634x925-1407927020

article-0-2077A9E100000578-932_634x948-1407927068

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...