IP PETROL Lipjan: Konkurs Pune

PUBLIKUAR

KONKURS PUNE: Pika Lipjan

 

Ju mund të aplikoni duke shfrytëzuar njërën nga opsionet e mëposhtme:

 

  1. Dërgoni te dhënat tuaja në piken më të afërt të IP Petrol;
  2. Shkruani në emailin tonë: [email protected]
  3. Shkruani në numrin tonë kontaktues në viber 049 933310;
  4. Shkruar në Facebook, në inbox me të dhënat e juaja personale;
  5. Apo duke plotësuar formularin për aplikim që gjindet në linkun e mëposhtëm: https://bit.ly/3H0IqEt

 

 

Shkarko aplikacionin mobil të IP Petrol duke klikuar në linkun e mëposhtëm:

http://onelink.to/ju8af3

LAJME TË TJERA

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

Persona të maskuar sulmojnë dy gazetarë në Veri

Dy gazetarë kosovarë janë sulmuar në Veri, nga persona të maskuar. Sipas raportimit të kolegëve...

SHIKO MË SHUMË

Hello Mgid

AK METAL është kompania profesionale për punimin e dyerve, gilinderave dhe konstruksioneve të tjera nga metali

AK METAL DESING është kompania profesionale për punimin e dyerve, gilinderave dhe konstruksioneve të...

Lipjan, Poliklinika Shpeb Med me aparaturë e teknologjisë së avancuar, SIEMENS dhe PHILIPS

𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮𝘇𝗲𝗿𝗶 i brendit të njohur botëror 𝗦𝗶𝗲𝗺𝗲𝗻𝘀, vazhdon të rrisë numrin krahas ultrazërave të...