Imri Ahmeti: I trishtuar, i shokuar sonte nga akti makabër që ndodhi para Gjinekologjisë

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti e ka konfirmuar se viktima rreth 35-vjeçare që dyshohet se u vra në oborrin e QKUK’së është H.M nga fshati Llugaxhi i Lipjanit.

Ahmeti ka thënë se ndihet i trishtuar, i shokuar sonte nga akti makabër që ndodhi para Gjinekologjisë.
‘Vrasja e një gruaje shtatëzën nga Lipjani na preku të gjithëve, pikërishtë në 16 Ditët e Aktivizmit kundër Dhunës me Bazë Gjinore humbëm një jetë që na trishtojë të gjithëve.
Ngushëllime familjes dhe mbarë farefisit dhe gjithë qytetarëve’ ka shtuar Imri Ahmeti

SHIKO MË SHUMË

Pacolli: Edhe 20 biznese të reja në Lipjan

Drejtori i Zhvillimit Ekonomik në Komunën e Lipjanit, Valon Pacolli ka bërë të ditur...

Si ndodhi ngjarja në Lipjan, Policia shtënë në ajër

Policia Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 14:00, kemi pranuar informatën për një...

Therrje me thikë në Lipjan

Sipas raportit nga Policia Kosovës është bërë e ditur se viktima mashkull kosovar ishte dërguar...