Ide e mirë: Fiton dymijë euro në muaj, nga reklamat e vendosura në veturë (Foto)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Shoferi që shpërndan mallra me veturë, nga kompani nëpër shtëpi të ndryshme në Londër, ka gjetur edhe një mundësi për të fituar para.

Jamal Afridi ka kërkuar nga afaristët, që të vënë reklamat e tyre në veturën e tij, në këmbim të parave, transmeton Telegrafi.

Atij i janë ofruar disa kompani, që të vënë reklamat e tyre në veturën që bën qindra kilometra në ditë, duke shpërndarë dërgesa.

Me këto para, djaloshi 23-vjeçar e paguar qiranë, taksat dhe derivatet, teksa pjesën tjetër e ruan për studime. /Telegrafi/

rek01

SHIKO MË SHUMË

Mercedes-Benz është prodhuesi i parë gjerman që miraton lidhësin NACS të Tesla-s për veturat elektrike

Mercedes-Benz njoftoi miratimin e lidhësit për karikim NACS të Tesla-s në automjetet e saj...

Sa kohë duhet “për të mbushur me rrymë” një makinë Tesla?

Caktimi i kohëzgjatjes së mbushjes së një automjeti elektrik si Tesla thuhet se është...

Pse rriten kaq shumë përmasat e veturave nga brezi në brez?

Prej kohësh ka qenë e zakonshme që veturat të rriten nga brezi në brez,...