Humbi afro tridhjetë kilogram, tash duket si Katy Perry

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...
Suzanne O’Neill nga Kenti i Britanisë së Madhe, kishte aq shumë mbipeshë, sa që e ngacmonin si “sy bretkosa”.

E lodhur nga njerëzit që e “shikojnë shtrembër dhe nuk i hedhin një shikim të dytë”, ajo vendosi të bie në peshë.

Dieta strikte dhe ushtrimet e shumta fizike, bën që 27-vjeçarja të ketë një trup të formësuar dhe të hollë. Kjo bëri, që ajo të duket si pop-këngëtarja Katy Perry.

Njerëzit në rrugë, shpesh e ngatërrojnë atë me yllin e hiti “Roar”, e madje i kërkojnë të bëjnë fotografi.

Ngjashmëria që ka Suzi me këngëtaren Perry, ka bërë që ajo të ftohet në ngjarje të ndryshme. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Keni qarkullim të dobët të gjakut: Me ndihmën e këtyre artikujve do ta rregulloni shumë lehtë!

Duke pasur parasysh që qarkullimi i gjakut ndihmon bartjen e oksigjenit dhe nutrienëve në...

Llojllojshmëria e vitaminave B: Në cilin ushqim më së shumti ka dhe cili është më i rëndësishmi?

Ekzistojnë 8 vitamina të ndryshme në grupin e vitaminave B: tiamina, riboflavina, niacina, thartira...

Zgjidheni problemin e rritjes se thoit në mish te fëmijët

Me një masazh të thjeshtë në shtëpi, mund t’ua lehtësoni vuajtjen në vetëm 7...