HAPËT QENDRA E NUTRICIONIT NË LIPJAN

PUBLIKUAR

Qendra e nutricionit prej nesër e hënë me 23.05.2022 fillon punën me degën e saj në qytetin e Lipjanit dhe stafin e saj dr.Bahri Sopa dhe Albana Sopa nutricionist dhe dietolog.

Ofrojnë shërbime në vitalizimin e organizmit ku përfshin humbjen dhe shtimin e peshës, krijimin e kushteve pë eleminimin e terapisë për hipertension, migrenë, diabet, hipotireoidizëm, probleme reumatike, eleminimin e yndyrës së tepërt trupore, tretmane për spotist aktiv, etj..

Adresa:
Lidhja e Prizrenit (mbi bankën Raiffeisen,) Lipjan
Orari i punës: 10:00-17:00 E hënë-e shtunë

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

7 Vëllezërit Center paisen me çertifikatë:*ISO 22000, garantuese e kualitetit dhe cilësisë së ushqimit

7 Vëllezërit Center me pronar Fadil Sopa janë paisur me çertifikatë:*ISO 22000 : 2018*...

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe reagimi i saj ka qenë i...

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është pyetur për ish-bashkëpartiakun e saj, tani kryetar i...

Hapet dyqani EXTRAPIPE në Lipjan

Hapet dyqani me produkte kualitative të brendeve të njohura në tregun ndërkombëtar: GEBERIT, Comisa,...