Hapet Poliklinika Unamed në Lipjan, 30% zbritje në të gjitha shërbimet e ofruara

PUBLIKUAR

Me rastin e hapjes së Poliklinikës Unamed, kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se të gjitha shërbimet e ofruara në poliklinikën tonë do të ofrohën me 30% zbritje deri me datë 30.04.2022

Shërbimet e ofruara nga Poliklinika Unamed:

Mjekësi Familjare
Gjinekologji
Pediatri
Stomatologji
Laborator
Radiologji
Fizioterapi

Ju mirëpresim! 👩‍⚕️👨‍⚕️

Rr. Tahir Sinani , Lipjan

048 151 222

Medical & health · Medical Lab · Family Doctor


LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Restaurant Mirsadi me dy lokacione në Lipjan, super ushqime

Restaurant Mirsani tani edhe në Lipjan, Restaurant Mirsandi 1 Prishtinë, Restaurant Mirsadi 2 Lipjan,...

Krejt çka dihet për tragjedinë në Rufc të Lipjanit

Dje rreth orës 16:30 janë gjetur tre trupa të pajetë në fshatin Rufc të...

Kalo pushimet tuaja me veturen ideale, Rent a Car Trimi Lipjan

Rent a Car Trimi gjeni ofertat më të mira për pushimet verore. Rent a Car...