Hapet dyqani EXTRAPIPE në Lipjan

PUBLIKUAR

Hapet dyqani me produkte kualitative të brendeve të njohura në tregun ndërkombëtar: GEBERIT, Comisa, Itap, Caleffi, Huliot, Pipelife.

EXTRAPIPE gjendet në rrugën Isa Olluri, Lipjan.

Kontakti:
048662122

LAJME TË TJERA

Amos eliminohet nga Big Brother Albania VIP 2

Është eliminuar nga shtëpia e Big Brother Albania VIP 2 Në këtë javë të...

Sa është e rrezikuar Kosova nga tërmetet, çfarë cilësie kanë ndërtimet?

Sizmologët mendojnë se Kosova bën pjesë në listën e vendeve me aktivitet sizmik relativisht...

Arta tepër joshëse me fotot e saj të fundit nga plazhi

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj është shfaqur edhe sot me një set tepër të...

Kaq të bukur nuk e keni parë Era Istrefin

Këngëtarja Era Istrefi ka postuar një set fotografik Ajo duket se ka vendosur që të...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid