Guardiola cakton objektivin për t’u bërë kampion: Na duhen 95 ose 96 pikë gjithsej

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Pep Guardiola ka caktuar një objektiv prej 96 pikëve për Manchester Cityn këtë edicion.

Trajneri spanjoll beson se kjo është ajo çfarë nevojitet për ta mbrojtur titullin e kampionit në Premierligë para Liverpoolit, shkruan Gazeta Express.

“Citizens” u mposhtën 3:2 ndaj Tottenhamit të shtunën, teksa Liverpooli fitoi me përmbysje 3:1 ndaj Norëichit për t’u afruar në vetëm gjashtë pikë. Po ashtu, ekipi i Jurgen Klopp ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar.

“Margjina ndaj Liverpoolit nuk është asgjë. Ne duhet të fitojmë shumë, më shumë se 90 pikë, 95, 96 për tu shpallur kampion”, tha Guardiola.

SHIKO MË SHUMË

AUTOPJESË PREMIUM | Zgjidhni cilësinë dhe sigurinë për makinën tuaj

Gjeni gamën më të gjerë të autopjesëve në çmim të arsyeshëm për të ruajtur...

MONEY GRAM NË SUPER VIVA NË LIPJAN E HAPUR NGA ORA 09:00 -18:00

Tani e tutje mund të bëni dërgesat dhe transferet nga jashtë, dhe të gjitha...

Restaurant Mirsadi me dy lokacione në Lipjan, super ushqime

Restaurant Mirsani tani edhe në Lipjan, Restaurant Mirsandi 1 Prishtinë, Restaurant Mirsadi 2 Lipjan,...